Redan anmälda


Endast redan betalda deltagare syns på listan.
Listan uppdaterades senast med betalningar från (20/6-2017)

Förmiddag Ålder Namn Klubb
1 2004 Adam Sjökvist Allerums GiF
2 2004 Elliot Nivinger Lunds BK
3 2004 Simon Heijmink Lunds BK
4 2004 Olof Behle Uppåkra IF
5 2004 Ada Turkmen Lunds BK
6 2004 Axel Groth Lunds BK
7 2004 Filip Cronquist Lunds BK
8 2004 Elliot Dustler Uppåkra IF
9 2004 Nadid Kazi Lindeborg FF
10 2004 Theo Ingvarsson Lunds BK
11 2004 Yasamin Mohamadi IFO Bromölla
12 2004 Melvin Jörgensen LB07
13 2004 Kelvin Kabati Lunds BK
14 2004 Saba George Nanobashvili Lunds BK
15 2005 Marve Zellman IFK Hässleholm
16 2005 Filip Akdemir Lunds BK
17 2005 Midas Mauritzson Lunds BK
18 2005 Billy Moore FC Bellevue
19 2005 Ziyue Xu Lunds BK
20 2005 Valentin Barthélemy Lunds BK
21 2005 Rasmus Bråliden Lunds BK
22 2005 David Tenggren Kölle Lunds BK
23 2005 Arvid Wahlström Lunds BK
24 2005 Axel Strömbom LSK
25 2005 Léon Sy-Birgersson Bällsta FF
26 2005 Adam Torstensson Vinnö IF
27 2005 Frans Melander Torns IF
28 2005 Victor Gunnarsson Kvarnby IK
29 2005 Isac Pasagic Kvarnby IK
30 2005 Erica Persson Welin BK Höllviken
31 2005 Josef Lindström Lunds BK
32 2005 Erjon Mustafa Lunds BK
33 2005 Dara Banihashemi Torns IF
34 2006 Linnea Wallenborg IFK Osby
35 2006 Erik Malmstedt Lunds BK
36 2006 David Forsaeus Lunds BK
37 2006 Jarl Aspelund LFF
38 2006 Charlie Herdenberg Lunds BK
39 2006 Adrian Piknjac Furulunds IK
40 2006 Jakob Jungner Torns IF
41 2006 Viktor Sternby Lunds BK
42 2006 Mohsen Yesna IFK Haninge
43 2006 Valdemar Göransson Lunds BK
44 2006 Max Blomqvist Torns IF
45 2006 Einar Jonsson Torns IF
46 2006 Julian Bay AIK
47 2006 Hilding Liw AIK
48 2006 Love Nyström AIK
49 2006 Max-solo Seidelin Staffanstorp United
50 2006 Line Sörgärde Lunds FF
51 2006 Erik Nyberg Axvalls IF
52 2006 Ludvig Falk Axvalls IF
53 2006 Amin Jaoui AIK
54 2006 Sebastian Mravac Lunds BK
55 2006 Abdulhadi Hamid Vinnö IF
56 2007 Noel Liljeqvist Svedala IF
57 2007 Erdon Mustafa Lunds BK
58 2007 Olle Snorrason Ramlösa Södra IF
59 2007 Oden Zellman Hässleholms IF
60 2007 Oscar Persson Älvsborgs FF
61 2007 Johanna Rodrigues Lunds BK
62 2007 Charlie Möllberg Älvsborgs FF
63 2007 Melvin Svensson Svedala IF
64 2007 Tristan Svensson Örlösa-Söne IK
65 2007 Ebbe Orrling Brunnby FF
66 2007 Rasmus Algotsson Örslösa-Söne IK
67 2007 Alfons Altersved Lidköpings FK
68 2007 Tom-Hugo Ekman Värtan
69 2007 Calum Heath Lunds BK
70 2007 Jonathan Möller Svedala IF
71 2007 Mattias Persson Kvarnby IK
72 2007 Milos Andjelkovic Kvarnby IK
73 2007 Philip Sulieman Kvarnby IK
74 2007 Frederik Emil Eskeland Friis Staffanstorp United
75 2007 Oliver Nilsson Sass Malmö FF
76 2007 Erik Torstensson Vinnö IF
77 2007 Nikolaj Bröchner Brunnby FF
78 2007 Nikolaj Vilykke Veberöds AiF
79 2007 Bruno Klose Lunds BK
80 2008 Liam Nilson Lunds BK
81 2008 Benjamin Askfelt Lunds BK
82 2008 Cornelia Soltani TTP Fotboll
83 2008 Cyrus Momeni Torns IF
84 2008 Oscar Hallqvist Torns IF
85 2008 Leo Sejdia Malmö FF
86 2008 Viktor Caleres Torns IF
87 2008 Kristijan Cejovic Malmö FF
88 2008 Emilio Zilic Kulladal FF
89 2008 Alec Ivansson Höganäs BK
90 2008 Elias Hahne FC Trelleborg
91 2008 Edis Ertaban Husie IF
92 2008 Pelle Segerlund FC Trelleborg
93 2008 Carl Winther-Hansen Lunds BK
94 2008 Robert Budin Malmö FF
95 2008 Mak Kovacevic Malmö FF
96 2008 Sigge Andersson FC Trelleborg
97 2008 Viggo Lundh Schiano FC Trelleborg
98 2008 Albin Hellblom Linero IF
99 2008 Lukas Carping Linero IF
100 2008 Felix Blomqvist Torns IF
101 2008 Ebbe Adler FC Trelleborg
102 2008 Oskar Kjellberg Torns IF
103 2008 Noak Fosseus Lunds BK
104 2008 Christian Svarvell Lunds BK
105 2008 Vidar Parmar Lunds BK
106 2008 Oskar Sternby Lunds BK
107 2008 Bastian Carlgren-Falkgren Lunds BK
108 2008 Kumeil Hisham Mahmod Malmö FF
109 2008 Ismail Farooq LB07
110 2008 Khaled Zidane Malmö FF
111 2008 Levent Weissbach Lunds BK
112 2008 Elliott Jonsson Lunds BK
113 2008 Thelma Persson Welin BK Höllviken
114 2008 William Nystedt Dalby GiF
115 2008 Adam Eljaouni Malmö FF
116 2008 Gustav Ehrenstam Torns IF
117 2009 Liam Grev NOL IK
118 2009 Jakob Malmstedt Lunds BK
119 2009 Ville Wester Uppåkra IF
120 2009 Hannes Hjartarson Uppåkra IF
121 2009 Samuel Thelaus Uppåkra IF
122 2009 Sixten Holtås Uppåkra IF
123 2009 Carl Bjerström Uppåkra IF
124 2009 Sally Kristell Uppåkra IF
125 2009 Dylan Heath Lunds BK
126 2009 Viggo Berghe Skanör-Falsterbo IF
127 2009 Olivia Bjerström Uppåkra IF
128 2009 Lucas Kolarik Uppåkra IF
129 2009 Anton Ingemann Anderhov Torns IF
130 2009 Matheo Tillberg FC Trelleborg
131 2009 Oscar Nilsson Staffanstorps GiF
132 2009 Nils Dorrepaal Lunds BK
133 2010 Caspian Soltani TTP Fotboll
134 2010 Alexander Gil Bara GiF
135 2010 Josef Said Malmö FF
136 2010 Omar Eljaouni Malmö FF
137 2010 Joseph Chahrour Malmö FF
138 2010 Rida Hamid Vinnö IF
139 2011 Elias Hamid Vinnö IF

 

Eftermiddag Ålder Namn Klubb
1 2003 Hasan Osmanovic Åhus BK
2 2004 Altin Hasani Liga 96
3 2004 Abbe Skogmark BK Flagg
4 2004 David Persson Kågeröd BoIS
5 2004 Erjon Kasniqi Kvarnby IK
6 2004 Manfred Rosslin Westerhov BK Flagg
7 2004 Linné Björk Lunds BK
8 2004 Nils Andersson
9 2005 Simon Wikfeldt SSIF
10 2005 Tim Alfredsson Sjöbi IF
11 2005 Måns Möller Jonstorps IF
12 2005 Vincent Hudi Lilla Torg
13 2005 Axel Theilgaard Mönch Lilla Torg
14 2005 Liam Norman Ulvåkers IF
15 2005 Aksel Buch-Jepsen Lilla Torg
16 2005 Hugo Clarin Asarums IF
17 2005 Elias Nilsson Lilla Torg
18 2005 Casper Knutsson Dalby GiF
19 2005 Olle Jolfson Jonstorps IF
20 2006 Julian Bay AIK
21 2006 Hilding Liw AIK
22 2006 Love Nyström AIK
23 2006 Amin Jaoui AIK
24 2006 Zixten Key Lunds BK
25 2007 Smilla Johansson Harrie FF
26 2007 Max Enarsson FK Kalskrona
27 2007 Ishaan Telang LCC
28 2007 Benjamin Wendel Veberöds AiF
29 2007 Otto Sjunnesson Torns IF
30 2007 Johannes Sjöholm Lunds BK
31 2007 Alexander Jakobsson Veberöds AiF
32 2007 Lennart Payne Lunds FF
33 2007 Rohan Lambhate Lunds FF
34 2007 Frank Andersson Harrie FF
35 2008 Julius Alberoth IK Wormo
36 2008 Neo Gustafsson Veberöds AiF
37 2008 Niels Sandberg Veberöds AiF
38 2008 Marcus Dorohin GiF Nike
39 2008 Oscar Hakesjö GiF Nike
40 2008 Hugo Johansson Veberöds AiF
41 2008 Linus Johansson Veberöds AiF
42 2008 Victor Schöld Staffanstorp United
43 2008 Oliver Knutsson Dalby GiF
44 2008

Karl Christian Schüttert

Dalby GiF
45 2008 Lucas Källman
BK Höllviken
46 2008 Gustav Pettersson BK Höllviken
47 2008 Jakob Lundin Klågerups GiF
48 2008 Magnus-Karl Hallgrimsson Lunds FF
49 2008 Lucas Rengbrandt Svedala IF
50 2009 Sigvard Dénes BBK
51 2009 Youssef Sadek AIK
52 2009 Henry Persson Lunds BK
53 2009 Melvin Eurenius Veberöds AiF
54 2009 Leo Svensson-Persson Häljarps IF
55 2010 Oliver Sagastume Torns IF
56 2010 Karl Ekelund Torns IF
57 2010 Brian Flores Azalea BK
58 2010 Ivan Huber BK Höllviken
59 2010 Carlos Jazzy BK Höllviken